PPHU IDEAL Andrzej Bębenek zajmuje się produkcją oraz montażem mebli na zamówienie od 1995 roku. W tym czasie firma zrealizowała setki projektów, które były dostosowane indywidualnie na potrzeby klientów. Wszystkie nasze realizacje cechuje pełen profesjonalizm i najwyższa jakość usług.

Działając na rynku blisko ponad 20 lat wiemy jak bardzo ważna jest współpraca z klientem. Stąd też jako jedna z nielicznych firm, jesteśmy w stanie zagwarantować, iż każdy z klientów jest w stanie zaplanować i zrealizować swoją własną wizję, dotyczącą wyglądu jego wymarzonych mebli.

Nasz zespół to grono wykwalifikowanych pracowników, którzy spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Wraz z doborem odpowiedniego sprzętu oraz maszyn udało nam się postaraliśmy się o selekcję najlepszych dostawców materiałów, które zostają wykorzystywane w przemyśle meblarskim.

Doświadczenie naszych pracowników przy produkcji mebli to niezwykle ważny aspekt przy współpracy z naszymi klientami. Kładziemy ogromny nacisk na czystość oraz schludność wykonania każdego zlecanie, dbając przy tym o każdy, nawet najdrobniejszy detal argumentując całe wykonanie najwyższą jakością. Każdy mebel od firmy IDEAL Andrzej Bębenek to mebel najwyżej klasy, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Każdy z państwa, kto potrzebuje całkowicie odświeżyć design pomieszczeń w mieszkaniach, domach i zagospodarowania większej ilości przestrzeni powinien skontaktować się z naszą firmą. Z pewnością będziemy w stanie odpowiednio przygotować meble pod każdego z klientów.